Inspirujte se zkušenostmi zákazníků

S produkty mám výbornou zkušenost. Užívá je celá rodina. Mohu jen doporučit.

O produktech mi řekl můj dobrý známý. Když jsem si přečetl jejich složení, moje první reakce byla, jak lze dosáhnout s malým množstvím látek z hub a bylin v množství medu posílení vitality a imunity? Pochyboval jsem, samo sebou. Řešil jsem však nějaký problém, tak jsem si řekl, že jsem již toho tolik vyzkoušel, tak proč ne. Po čtyřech měsících užívání vím, že jsem si vybral dobře. Nevím, jak jste to udělali, ale zafungovalo. Děkuji. 

Pravidelně užívám vaše produkty a cítím se báječně.

Po překonání Covidu jsem byla neustále zahleněna po ránu, včetně pocitu knedlíku v krku. Užívala jsem různé preparáty, můj problém přetrvával. Po dvou týdnech kůry s VITAL a EXTRA, které jsem užívala po lžičce každý den, najednou problém nebyl. Velmi se mi ulevilo. VITAL pro první kůru jsem spotřebovala, na podzim absolvuji druhou kůru. EXTRA nadále užívám. 

Začala jsem brát VITAL v dubnu na doporučení s tím, že po 14 dnech zkusím i EXTRA. Po cca 10 dnech užívání jsem cítila, že na mne jde rýma. Venku se změnilo počasí a já měla do toho stresy v práci, znáte to. Tentokrát byla však rýma jiná. Netekl mi z nosu vodopád. Neměla jsem nos zabetonovaný. Smrkala jsem, ale bez bolestí hlavy. Rýma trvala místo týdne čtyři dny. Žádné dozvuky. Věděla jsem, že se něco změnilo. Vzhledem k tomu, že jsem nebrala žádný jiný produkt kromě VITAL, připisuji tuto změnu právě jemu. Od té doby jsem nemusela nic podobného řešit.

Produkt EXTRA beru asi čtyři měsíce. Jsem v pohodě a cítím se fajn. Několikrát jsem byla v tomto období vystavena nepříznivému počasí a pobývala v místnostech s nemocnými, bez žádných dopadů na můj organizmus. EXTRA doporučuji vyzkoušet.

Pořídil jsem si produkty od Vás pro běžný protokol, tedy VITAL a EXTRA. Když jsem byl na biorezonanční terapii BICOM, dal jsem si změřit, zda jsou tyto doplňky stravy pro mne dobré, tedy zda je moje tělo potřebuje. Vyšlo mi, že ano, což mne utvrdilo, že jsem sáhnul po vhodných produktech.

VITAL a EXTRA mi vyhovují, mám dobrý pocit, že pro sebe dělám správnou věc. Upřednostňuji užití čistých přírodních produktů bez pojiv, jak je to u kapslí apod.

Mám rád čaje, vyzkoušel jsem již mnoho druhů z různých částí světa. Na narozeniny jsem dostal čaj PUERH a moc mi chutná. Raději si dám kvalitní, i když dražší čaj než barevnou vodu z levných surovin. Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.

Velmi mne štve, že u doplňků stravy nelze uvádět účinky, i když obsahují látky, o nichž se již staletí nebo tisíciletí ví, že prospívají organizmus. Sice chápu, že musel přijít někdo s regulací trhu, když je tolik výrobků, že se z nich točí hlava a skoro každý z nich je zázračný, zaručeně vyřeší vše a pokud možno do týdne. Když vidím reklamu v televizi, v novinách apod. na doplněk stravy, naskakují mi z toho pupínky. U SUPRAMEDEXU mi bylo sympatické, že jsem takovou reklamu neviděl a ani nenašel. Byl mi doporučen. Beru teď OPTIMAL, dobral jsem jednu sklenici EXTRA. Jsem spokojen.

VITAL a EXTRA jsem viděla u své sestry, která je již užívala nějakou dobu. Tak jsem je také koupila. Několik dní poté, co jsem pila VITAL, jsem měla detoxikační účinky, lépe jsem se vyprázdnila. EXTRA se stal součástí mé běžné rutiny, pokud to je možné, popíjím ho v průběhu dne, jinak vypiju najednou. Je to o pocitu, cítím se moc fajn. Nově si dělám i čaje od SUPRAMEDEX, střídám je, jsou dobré.

Mohli byste nabídnout rodinné balení za výhodnější cenu? Jsme totiž spokojeni s účinky, rádi bychom pokračovali v užívání dlouhodobě, vše je teď drahé a náš rozpočet na vše je omezený.

Po výrobcích VITAL a EXTRA jsem sáhla poté, co jsem si poslechla rozhovor o nich na youtube. Mohu potvrdit, že fungují.

Líbí se mi, že na Vašich stránkách nepíšete o zázracích, i když ty se dějí, mám osobní zkušenost. Také, že se neschováváte za vědce, lékaře a imunology beze jména, jak tomu je u jiných doplňků stravy. Že se nenavážíte do jiných prodejců doplňků. Že nepíšete o tom, že vyřešíte Vašimi výrobky všechny neduhy světa (myšleno obrazně). Kdyby tomu bylo jinak, nekoupím si nic od Supramedex. Jen tak dále (palec nahoru).

Pořizovací cena VITAL a EXTRA se mi jevila hodně, ale jenom do doby, než jsem si to spočetla na denní dávku, cca 20 Kč za EXTRA. To je OK. Doporučila mi je moje doktorka jako vhodný doplněk stravy. Užívám již druhou sklenici EXTRA, absolvovala jsem kůru VITAL.

Mám Váš produkt optimal, doručení v pořádku, dodání do 3 dnů. Čekal bych více informací k výrobku, účinky a tak, ale chápu, že to nemůžete uvádět.

Píšu, protože se chci podělit o svou zkušenost. Je mi 74 let, žiju jenom s pejskem, ta chůze již není, co to bývalo. Dcera mi přinesla EXTRA a VITAL, tak jsem je začala užívat. Po třech měsících jsem vitálnější. Moje fenka má z toho velkou radost, můžu s ní chodit na procházku, předtím jsem jí venčila jenom u baráku.

Mám EXTRA cca 2 měsíce, nápoj příjemný, v půl litru není ani poznat, že je v něm lžička výtěžku s medem. Co na sobě pozoruji? Užívám si života. Myslím, že po půl roce až roce budu moct vyhodnotit jeho celkové účinky, pak napíšu další recenzi.

Koupil jsem OPTIMAL na doporučení. Užívám každý den, již jsem zkusil i s Vašimi čaji, ty piju také samostatně. Zatím spokojenost.

Díky za Vaše produkty. Mamince pomohli, jsem moc ráda, že se jí vede dobře.

Mrzí mne, že jsem o VITAL a EXTRA nevěděl dříve. Mohl jsem si ušetřit spoustu starostí, a i peněz do produktů, které mi nepomohly.

Je sice léto, ale začali jsme brát Vaše produkty (já EXTRA a manžel OPTIMAL), abychom se připravili na podzim. Tento rok již nenecháme nic náhodě, s posilováním imunity se musí začít včas. Vřele doporučujeme všem udělat to samé. My jsme si vybrali SUPRAMEDEX – nejsme koupeni, my tím žijeme!

Původně jsem si řekl, že recenzi nenapíšu, ale změnil jsem názor poté, co mi po užívání EXTRA zmizely potíže, které mi nedaly spát. Chtěl jsem Vám jen poděkovat, že se snažíte dostat Vaše výrobky mezi lidi. Opravdu pomáhají.