Vital a EXTRA jinak

3. dubna 2024

Spustili jsme prodej inovativní řady našich produktů v čokoládě!

Čokoláda. Jedna z nejoblíbenějších pochoutek na celém světě. Její bohatá a jemná chuť oslovuje miliony lidí denně.
Nejsme výjimkou, zejména když jsme hledali, jak vyjít vstříc těm z vás, kteří mají alergii na včelí produkty, nebo vám med zcela nevyhovuje anebo prostě cestujete a nemůžete s sebou nosit těžší skleněnou nádobu extraktů SUPRAMEDEX, avšak nehodláte přerušit jejich pravidelné užívání. Také jsou báječnou volbou pro vás – rodiče, kteří chtějí dávat naše produkty svým dětem od tří let věku.

Chtěli jsme také spojit pozitivní a ověřené vlastnosti vybraných ingrediencí do produktů, které nabídnou příjemnou chuť a užitek vašemu tělu. Prostě produkty bez kompromisů. Ruku na srdce, kdo odolá čokoládě? A kdo odolá našim extraktům?

Spojili jsme se s odborníky na čokoládu, abychom vytvořili jedinečnou řadu nových produktů. Zavedení Extraktů v čokoládě do našeho portfolia je pro nás vzrušujícím milníkem a věříme, že přinesou radost a potěšení do mnoha domácností a udělají z každého okamžiku na cestě zdravé výživy ještě zvláštnější zážitek.

Co přesně můžete od těchto produktů očekávat? Chcete se dozvědět více o jejich benefitech? Mrkněte na náš web. Objednejte online nebo u našich obchodních partnerů.

Váš SUPRAMEDEX