SOUTĚŽ
O DÁRKOVÉ BALÍČKY

13. února 2024

V posledních týdnech loňského roku jsme se setkali s nepředvídanou a velmi frustrující výzvou. Naše organizace se rozhodla uspořádat soutěž na Facebooku, která měla za cíl zvýšit povědomí o naší značce a zároveň odměnit naše věrné sledující.

Vše bylo pečlivě naplánováno, od výběru atraktivních dárkových balíčků až po komunikační strategii. Nicméně, došlo k napadení původního účtu a následné zablokování. Tento problém přišel v nejméně vhodnou chvíli. Naše technické týmy pracovaly den i noc, aby našli řešení. Přestože se snažily problém co nejrychleji vyřešit, zjištění příčiny a její oprava již nebyla možná.

Tento zádrhel nás postavil před těžkou volbu - buď soutěž zrušit, nebo najít alternativní způsob, jak ji uskutečnit. Přes veškeré překážky jsme se rozhodli nevzdat se. Bylo nám jasné, že musíme být kreativní a flexibilní, abychom našli řešení.
Rozhodli jsme se pro založení zcela nového profilu, který je dostupný na adrese www.facebook.com/czsupramedex
I přesto, že jsme se potýkali s technickými problémy a museli překonat řadu překážek, cítili jsme obrovskou úlevu a radost, že se nám podařilo splnit naše závazky vůči komunitě. Výherci byli nadšeni, když obdrželi své dárky, a jejich pozitivní reakce byla pro nás neocenitelnou odměnou.

Tato zkušenost nám přinesla mnoho poučení. Připomněla nám, jak důležité je být připraven na neočekávané situace a jak cenná je schopnost rychle se přizpůsobit a najít nové cesty k dosažení cílů. Navzdory všem problémům a obtížím jsme dokázali, že odhodlání a týmová práce mohou překonat i ty největší výzvy.
 


Váš SUPRAMEDEX